PÓŁKOLONIE

Wakacje i ferie zimowe to czas na odpoczynek i beztroską zabawę. Strefa Bystrzaka zaprasza dzieci na niezwykłe, podróżnicze półkolonie. Każde dziecko spragnione przygód może wybrać się z nami w podróż w wyobraźni. Wspólnie odwiedzamy najdalsze zakątki świata, poznajemy dawne cywilizacje i odległe kultury. Każdy dzień to nowe miejsce i nowa przygoda. Dzieci wracają z naszych podróży z mnóstwem oryginalnych pamiątek i niezwykłych wiadomości o świecie.

Bawimy się z dziećmi cały dzień i korzystamy ze świeżego powietrza kiedy tylko to możliwe. Do dyspozycji mamy tereny zielone, place zabaw i boiska. Również warsztaty prowadzimy na zewnątrz, tak aby nie umknął nam żaden promyk słońca.

Najlepszą rekomendacją są dla nas stali bywalcy bystrzakowych półkolonii, z którymi w tym roku będziemy się bawić kolejny raz.

Dokładamy wszelkich starań, aby wypoczynek był bezpieczny. Jako organizator zawieramy umowy najmu wyłącznie z obiektami spełniającymi rygorystyczne wymogi MEN a jednocześnie dającymi dzieciom możliwość radosnego wypoczynku i korzystania z atrakcyjnej infrastruktury (boiska, tereny zielone, sale gimnastyczne).