ANIMACJE

Oferta animacji urodzinowych / okolicznościowych

Animacje tematyczne

Szalona zabawa zgodnie z wybranym scenariuszem

Pokaz eksperymentów

Dojazd animatora w wyznaczone miejsce

Cena: 400 zł   do 12 osób (przy większej grupie cena ustalana indywidualnie)

Czas: 2 godz.

 

Warsztaty z eksperymentami

Pokaz doświadczeń fizycznych i chemicznych oraz wspólne bezpieczne eksperymentowanie

Do wyboru laboratorium slime lub pracownia gniotków

Dojazd animatora w wyznaczone miejsce

Cena: 300 zł   do 12 osób (przy większej grupie cena ustalana indywidualnie)

Czas: 1 godz. 15 min

 

Masz swój pomysł na animacje?

Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy zabawę dla Twojego dziecka.

Indywidualnie ustalimy czas i zakres animacji.

 

TAJEMNICZA KOMNATA

Jubilat otrzymuje na początku imprezki klucz to tajemniczej komnaty. Kto go zostawił? Kto mieszkał w komnacie? Jakie niezwykłe tajemnice ona kryje? To tylko część zagadek, które czekają na gości. Dzieci użyją tajemniczych mikstur i przyrządów, aby je rozwiązać. Nagrodą dla małych tropicieli będzie pokaz eksperymentów.

LASSE I MAJA - BIURO DETEKTYWISTYCZNE

Grupa detektywów otrzymuje niezwykłe zadanie. Przed dziećmi wiele zagadek i pytań, na które nie od razu znajdzie się odpowiedź. Co to za numer telefonu, co oznacza szyfr, kim jest tajemniczy człowiek ze zdjęcia i kto zostawił tutaj te wszystkie mikstury? Poszukując odpowiedzi będziemy się doskonale bawić i eksperymentować.

DOOKOŁA ŚWIATA

Podczas imprezki podróżujemy w wyobraźni po siedmiu kontynentach. Każdy przystanek jest okazją do zabawy, podczas której poznamy niecodzienne zwyczaje mieszkańców naszej planety. Przygody na burzliwym ocenie, przejścia przez kolorowe jaskinie, wywoływanie magicznej pary i przeprawa po lodowych krach to tylko początek wyprawy prawdziwych odkrywców.

PARK JURAJSKI

Zamienimy się w paleontologów, którzy podczas wykopalisk odnajdują i składają kości nieznanego dinozaura. Młodzi naukowcy odkrywają tajemniczy tunel, który przenosi ich w czasie do parku jurajskiego. Tam rozpoczyna się prawdziwa przygoda: szalona ucieczka przed niebezpiecznym tyranozaurem, opieka nad opuszczonym jajem dinozaura, zagadkowe odkrycia i wiele innych wyzwań połączonych z eksperymentami przyrodniczymi.

STAR WARS

Podróżując między Ziemią a odległą galaktyką rozwiążemy łamigłówki od samego mistrza Jody i zamienimy się w klony Dartha Vadera. Samodzielnie zbudowanym statkiem z balonów polecimy uwolnić księżniczkę Leię. Po drodze pokonamy kolorowe tunele i kosmiczne deszcze meteorytów. Wychodząc z naszych urodzinek każdy będzie już przeszkolonym Jedi, po właściwej stronie mocy.