URODZINKI

PAKIET URODZINOWY:

Dwie godziny zabawy wg wybranego scenariusza pod opieką 2 animatorów
Pokaz eksperymentów i doświadczeń w każdym scenariuszu
Poczęstunek: ciasteczka suche – min 3 rodzaje, chrupki naturalne i smakowe, owoce sezonowe, napoje, woda
Fotorelacja z imprezki (zdjęcia przesyłamy na maila)
Cena: do 10 dzieci – 340 zł, każde dodatkowe dziecko – 25 zł

TAJEMNICZA KOMNATA

Jubilat otrzymuje na początku imprezki klucz to tajemniczej komnaty. Kto go zostawił? Kto mieszkał w komnacie? Jakie niezwykłe tajemnice ona kryje? To tylko część zagadek, które czekają na gości. Dzieci użyją tajemniczych mikstur i przyrządów, aby je rozwiązać. Nagrodą dla małych tropicieli będzie pokaz eksperymentów.

LASSE I MAJA - BIURO DETEKTYWISTYCZNE

Grupa detektywów otrzymuje niezwykłe zadanie. Przed dziećmi wiele zagadek i pytań, na które nie od razu znajdzie się odpowiedź. Co to za numer telefonu, co oznacza szyfr, kim jest tajemniczy człowiek ze zdjęcia i kto zostawił tutaj te wszystkie mikstury? Poszukując odpowiedzi będziemy się doskonale bawić i eksperymentować.

DOOKOŁA ŚWIATA

Podczas imprezki podróżujemy w wyobraźni po siedmiu kontynentach. Każdy przystanek jest okazją do zabawy, podczas której poznamy niecodzienne zwyczaje mieszkańców naszej planety. Przygody na burzliwym ocenie, przejścia przez kolorowe jaskinie, wywoływanie magicznej pary i przeprawa po lodowych krach to tylko początek wyprawy prawdziwych odkrywców.

PARK JURAJSKI

Zamienimy się w paleontologów, którzy podczas wykopalisk odnajdują i składają kości nieznanego dinozaura. Młodzi naukowcy odkrywają tajemniczy tunel, który przenosi ich w czasie do parku jurajskiego. Tam rozpoczyna się prawdziwa przygoda: szalona ucieczka przed niebezpiecznym tyranozaurem, opieka nad opuszczonym jajem dinozaura, zagadkowe odkrycia i wiele innych wyzwań połączonych z eksperymentami przyrodniczymi.

STAR WARS

Podróżując między Ziemią a odległą galaktyką rozwiążemy łamigłówki od samego mistrza Jody i zamienimy się w klony Dartha Vadera. Samodzielnie zbudowanym statkiem z balonów polecimy uwolnić księżniczkę Leię. Po drodze pokonamy kolorowe tunele i kosmiczne deszcze meteorytów. Wychodząc z naszych urodzinek każdy będzie już przeszkolonym Jedi, po właściwej stronie mocy.

PRZYGODA Z PIKATCHU

W czasie urodzinek pomożemy Pikatchu rozwiązać tajemnice zaginięcia przyjaciela i nauczymy się jak oswoić swojego pokemona. Szalona zabawa z kolorową chustą, balonami i miotanie błyskawicami ucieszy każdego łowcę pokemonów. Samodzielnie robiony Pikatchu z kolorowej masy będzie cudowną pamiątką tych niesamowitych urodzin.

NIEZWYKŁY ZWIERZYNIEC

Uwaga wielbiciele zwierząt. Na świecie coraz więcej gatunków jest zagrożonych. Potrzebujemy pomocy grupy wolontariuszy – jubilata i jego gości. Na tym niezwykłym spotkaniu poznacie zwyczaje swoich ulubieńców i miejsca w których żyją. Spotkamy min. pandy wielkie, tygrysy, goryle, niedźwiedzie polarne i inne gatunki. Będziemy się bawić jak w prawdziwym zwierzyńcu. Na pamiątkę spotkania dzieci wykonają figurkę zwierzątka z kolorowej masy plastycznej. Spotkanie zakończymy serią eksperymentów.

PARTY DLA DZIEWCZYN

Ta propozycja to spełnienie marzeń każdej dziewczynki o idealnej imprezce. Najpierw przygotowania: projektujemy ozdoby, układamy twarzowe fryzury, wykonujemy stylowy makijaż dziecięcy. Później lekcja gracji: chodzimy jak gejsze, tańczymy taniec hula. Inspirujemy się stylem kobiet w różnych kulturach. Na koniec przeżyjemy szalone party przy ulubionej muzyce. Finałem imprezki będzie wspólne eksperymentowanie.