ANIMACJE

Oferta animacji urodzinowych / okolicznościowych

Urodzinki tematyczne
Szalona zabawa zgodnie z wybranym scenariuszem
Pokaz eksperymentów
Poczęstunek i napoje
Fotorelacja w wersji cyfrowej
Imprezka w sali warsztatowej w centrum edukacyjnym w Palędziu
Cena: 400 zł do 10 osób (przy większej grupie cena ustalana indywidualnie)
Czas: 2 godz.

 

Warsztaty z eksperymentami
Pokaz doświadczeń fizycznych i chemicznych oraz wspólne bezpieczne eksperymentowanie
Do wyboru laboratorium slime lub pracownia gniotków
Dojazd animatora w wyznaczone miejsce
Cena: 300 zł do 12 osób (przy większej grupie cena ustalana indywidualnie)
Czas: 1 godz.

 

Animacje na eventach
Realizujemy animacje na piknikach, eventach firmowych i prywatnych przyjęciach. Program i zakres usługi ustalamy indywidualnie.

Masz swój pomysł na animacje?

Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy zabawę dla Twojego dziecka.

Indywidualnie ustalimy czas i zakres animacji.

 

TAJEMNICZA KOMNATA

Jubilat otrzymuje na początku imprezki klucz to tajemniczej komnaty. Kto go zostawił? Kto mieszkał w komnacie? Jakie niezwykłe tajemnice ona kryje? To tylko część zagadek, które czekają na gości. Dzieci użyją tajemniczych mikstur i przyrządów, aby je rozwiązać. Nagrodą dla małych tropicieli będzie pokaz eksperymentów.

LASSE I MAJA - BIURO DETEKTYWISTYCZNE

Grupa detektywów otrzymuje niezwykłe zadanie. Przed dziećmi wiele zagadek i pytań, na które nie od razu znajdzie się odpowiedź. Co to za numer telefonu, co oznacza szyfr, kim jest tajemniczy człowiek ze zdjęcia i kto zostawił tutaj te wszystkie mikstury? Poszukując odpowiedzi będziemy się doskonale bawić i eksperymentować.

AZJATYCKIE PRZYJĘCIE
Wymarzona imprezka dla wielbicielek dalekiego wschodu. Przenosimy się do Azji. Poznamy sekrety ubioru japonek i upodobnimy się do nich. Sprawdzimy jak kreatywnie wykorzystać pałeczki do sushi. Zobaczymy kim jesteśmy w chińskim horoskopie.
PARK JURAJSKI

Zamienimy się w paleontologów, którzy podczas wykopalisk odnajdują i składają kości nieznanego dinozaura. Młodzi naukowcy odkrywają tajemniczy tunel, który przenosi ich w czasie do parku jurajskiego. Tam rozpoczyna się prawdziwa przygoda: szalona ucieczka przed niebezpiecznym tyranozaurem, opieka nad opuszczonym jajem dinozaura, zagadkowe odkrycia i wiele innych wyzwań połączonych z eksperymentami przyrodniczymi.

IMPREZKA Z POKEMONAMI

Znajdź pokemony i trenuj je razem z przyjaciółmi. Poznajcie moc pokemonów i zagrajcie w żywioły i emocjonującą ewolucję Pikachu. Stwórzcie własnego slime’a Ditto i zabierzcie go do domu.