TRENERZY

Nasz zespół to stała grupa wykwalifikowanych Trenerów – psychologów i pedagogów przygotowanych do pracy z dziećmi. Wierzymy, że w każdym tkwi potencjał, który można rozwijać. Traktujemy dzieci poważnie, choć na naszych zajęciach dużo jest śmiechu i zabawy. Z pasją przygotowujemy się do każdego spotkana i z entuzjazmem przybliżamy ciekawie podaną tematykę zajęć i warsztatów. Cały czas poszerzamy własne kompetencje w zakresie nowoczesnych metod edukacyjnych. Stale poszukujemy nowych informacji, po to by zaszczepiać w dzieciach radość uczenia się.

Agnieszka Sękowska

Absolwentka Psychologii na UAM. Ukończyła szkolenie z szybkiego czytania, technik pamięciowych i zasad rysowania map myśli. Absolwentka Studiów Podyplomowych „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Nowoczesnej Organizacji”. Certyfikowany Praktyk NLP. Ukończyła kursy „Metoda Dobrego Startu” oraz  „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbone„. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu podnoszenia własnej efektywności dzięki skutecznej komunikacji. Posiada Certyfikat Wychowawcy Placówek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży. Mama aktywnej Emilki i energicznego Mateusza.

Halina Burchardt

Absolwentka Psychologii na UAM. Ukończyła Studia Podyplomowe „Przygotowanie Pedagogiczne”. Zdała międzynarodowy „Test 101” z zakresu Analizy Transakcyjnej (EATA). Certyfikowany Praktyk NPL. Zaliczyła egzamin potwierdzający znajomość systemu oceny ruchów mimicznych FACS (University of California). Ukończyła kursy „Metoda Dobrego Startu” oraz  „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbone”. Przeszła szkolenie z zakresu szybkiego czytania oraz technik pamięciowych. Posiada certyfikat Kierownika Placówek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży. Mama rezolutnej Ninki, ciekawskiego Pawła, oraz samodzielnego Piotrusia.

Dominika Pera

Absolwentka Psychologii na UAM. Ukończyła szkolenie z szybkiego czytania i technik pamięciowych. Absolwentka Studów Podyplomowych „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Nowoczesnej Organizacji” Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, min. jako opiekun kolonijny. Ukończyła kurs  „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbone„. Jako doradca zawodowy wspierała samotnych rodziców w powrocie na rynek pracy. Posiada Certyfikat Kierownika Placówek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży. Prywatnie dumna mama niezależnej Natalki i towarzyskiego Piotrusia.